600 TL Üzeri Kargo Bedava
600 TL Üzeri Kargo Bedava
Hakkımızda

Faaliyetine, 1995 yılında Buz Teknik adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 2003 yılında perakende mağazacılığına ilk adımını atmıştır. 2005 yılında ismini Ender Alışveriş olarak değiştirmiştir. 2003 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugün 3 şube ile toplamda 1.000m2 kapalı alan mağazamızla İstanbul Sultanbeyli ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; elektrikli ev aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili gruplarından oluşan binlerce çeşit ürün gamı sunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; perakende satışlarımızda kefilsiz, kredi kartsız sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin diğer firmalardan farklı sunduğu avantajlarla kaliteli hizmet sürdürmekteyiz.

E-Ticaret olarak 30.04.2020 tarihinde hizmetimizi Enderavm.com olarak Türkiye'nin dört bir yanında faaliyete geçirdik. Daha ileri hedefler için Haziran 2022 tarihinden itibaren Favoridir.com olarak alan adımız değişmiştir. Bizleri takipte kalın.

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et